DIVADLO NA HAMBÁLKU: TRI LETUŠKY V PARÍŽI

DIVADLO NA HAMBÁLKU: TRI LETUŠKY V PARÍŽI

Predstavenie z 28. 1. presunuté na 25. 2. 2023 !

Veľmi nás to mrzí, ale predstavenie Divadla na hambálku: TRI LETUŠKY V PARÍŽI, ktoré sa malo konať v sobotu 28. 1. 2023 o 18.00 h v Kultúrním domečku v Malackách sa žiaľ zo zdravotných dôvodov NEBUDE KONAŤ.

Predstavenie sa uskutoční v náhradnom termíne, a to v sobotu 25. 2. 2023 o 18.00 h. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

V prípade, že vám tento termín nevyhovuje, vstupné vám bude vrátené.

Vstupné za vstupenky zakúpené online vám bude vrátené na účet, z ktoré bolo zaplatené. Vstupenky zakúpené v hotovosti, môžete vrátiť v pokladni kina, v čase otváracích hodín (vždy 1 hodinu pred predstavením / premietaním).

Predstavenie TRI LETUŠKY V PARÍŽI hráme aj 13. 2. 2023 o 19.00 h, ale na toto predstavenie si musíte zakúpiť vstupenky osobitne.

Prípadne nás kontaktujte na tel.č. 0910 903 359 alebo na zuzana.bertova@mckmalacky.sk

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Francúzska situačná komédia o tom, čo sa môže stať, keď si muž chce užívať výhody ženáča, no do svadby sa mu príliš nechce.

Bernard je úspešný parížsky architekt, presvedčený odporca monogamie a zároveň náruživým fanúšikom letušiek. Udržiava spoločnú domácnosť s tromi snúbenicami súčasne – s Američankou Janet, Nemkou Judit a Francúzkou Jaqueline. Všetky sú letušky, no každá z inej leteckej spoločnosti, a preto si svoj milostný život usporiada presne podľa letového poriadku. Pod heslom zmena je život si užíva život plnými dúškami – dva dni v týždni vždy s inou zo svojich snúbeníc, ktoré samozrejme o existencii tých druhých nemajú tušenie. Všetko funguje priam ideálne.

Avšak iba do chvíle, keď v letovom poriadku nastanú zmeny - jedno lietadlo prilieta skôr, druhé musí odletieť neskôr a starostlivo plánovaný rozvrh aj záložné plány sa rúcajú ako domček z karát. Do toho všetkého sa k architektovi nasťahuje starý kamarát zo štúdií, Robert, a kolotoč bláznivých situácií sa môže začať.

Jedna z najúspešnejších francúzskych komédií, ktorá útočí na bránice divákov už viac ako päťdesiat rokov.

Réžia: Vlado Zetek

Úprava, výber hudby: Vlado Zetek

Asistent réžie: Zuzana Chrústová

Scéna: Tereza Langerová

Kostýmy: Tereza Langerová a kolektív

Zvuk: Peter Hegyi

Svetlo: Milan Kojs

Účinkujú: Oto Divinský, Róbert Hlaván, Marta Balúchová, Zuzana Chrústová, Romana Štipanitzová, Sabina Zetková, Miroslava Mihaličková, Kristína Vícenová, Renáta Biksadská, Eva Barteková-Šefčíková, Nikoleta Brunclíková, Martin Mašek, Samuel Uher

Dĺžka podujatia: 120 minút
Rok výroby: 2016
Dátum lokálnej premiéry: 18. november 2016

Mestské centrum kultúry Malacky uvádza

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Pondelok, 13. 2. o 19:00 Kúpiť
Kino Záhoran
Názov: DIVADLO NA HAMBÁLKU: TRI LETUŠKY V PARÍŽI
  Slovenská verzia Vhodné od 12 rokov
Cena: 7,00 €
Miesto: Kino Záhoran
Hviezdoslavova 3
901 01 Malacky
Zobraziť na mape