DIVADLO NA HAMBÁLKU: Dámska šatňa

DIVADLO NA HAMBÁLKU: Dámska šatňa

PREDSTAVENIE JE ZRUŠENÉ.

Veľmi nás to mrzí, ale z dôvodu choroby viacerých herečiek musíme zajtrajšie predstavenie Dámska šatňa zrušiť. Tí, ktorí si zakúpili vstupenky v pokladni kina, ich môžu vrátiť späť do pokladne a peniaze im budú vrátené. Tým, ktorí si vstupenku zakúpili online, budú peniaze vrátené na účet. O náhradnom termíne budeme informovať. Ďakujeme za pochopenie a herečkám želáme skoré uzdravenie.

Divadelná hra z pera českého dramatika Arnošta Goldflama DÁMSKA ŠATŇA odhaľuje tajomné zákulisie dámskej šatne vidieckeho divadla.

Odkrýva osudy štyroch herečiek, ktorým sa divadlo stalo ich druhým domovom a obetovali mu časť svojich životov.

Goldflam, sám herec, režisér a dramatik, nás ako skutočný znalec uvádza do tohto prostredia a odhaľuje „tajomstvá“ dámskej šatne. S humorom a láskyplným porozumením nás sprevádza osudmi jednotlivých postáv a dáva nahliadnuť do ich vnútra.

Príďte aj vy poodhaliť svet, ktorý ukrýva dámska šatňa. Stretnete sa s herečkami, ktoré nedrží v divadle hmotný prospech a prchavá sláva, ale to, čo môžeme povedať jednoducho slovami: „láska k divadlu“.

Účinkujú: Mária Knotková, Eva Šefčíková Barteková, Radka Osičková, Zuzana Bezáková, Alexandra Zetková, Vlado Zetek, Peter Hegyi

Dĺžka podujatia: 90 minút
Dátum lokálnej premiéry: 3. október 2019

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.