DUO JAMAHA ,, Roztočíme to tour 2024”

DUO JAMAHA   ,, Roztočíme to tour 2024”

Galéria

,, Roztočíme to tour 2024”

Pozývame Vás na koncertné turné hudobnej skupiny DUO JAMAHA ,, Roztočíme to tour 2024”, kde zaznejú nielen novinky z novo pripravovaného hudobného albumu, ale aj piesne zo stále aktuálneho CD a nebudú chýbať ani staršie hity a šlágre, ktoré poznáte aj z televízie Šláger TV. Na koncerte okrem melodických temperamentných piesní nechýba pravý záhorácky humor, Stand-up vystúpenie jedného z členov tejto skupiny zaručuje skvelú zábavu!

Príďte sa odreagovať, zaspievať si a zažiť super atmosféru, ktorá je na každom tomto koncertnom vystúpení! Tešíme sa na Vás!!

Hudobná skupina má na konte 3 zlaté a 3 platinové platne za predaj hudobných nosičov, ďalej ocenenie pre viac autorských piesní v ankete „Zlatý šláger“. Ďalej hudobná skupina vydala v Nemecku singlový album s pesničkou "Tanz mit mir heute Nacht", za ktorú dostala ocenenie nemeckého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Majú úspešné hudobné spolupráce v Čechách, na Slovensku a v Nemecku. S Martinom Dejdarom, majú nielen spoločnú pieseň, ale aj si spoločne zahrali vo filme Muzzikanti. Ďalšia úspešná spolupráca bola so spevákom Tomom Mandlom a Davidem Mattiolim.

Dĺžka podujatia: 90 minút

Mestské centrum kultúry Malacky uvádza

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Utorok, 10. 9. o 18:00 Kúpiť
Kino Záhoran
Názov: DUO JAMAHA ,, Roztočíme to tour 2024”
Cena: 12,00 €
Miesto: Kino Záhoran
Hviezdoslavova 3
901 01 Malacky
Zobraziť na mape